فهرست و معرفی محصولات موسسه بیان معنوی+تصویر+کلیپ صوتی و تصویری+pdf

بیان معنوی عرضه کرد:

موسسه فرهنگی – هنری «بیان معنوی» ناشر آثار حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، مجموعه‌ای از جدیدترین آثار وی را گردآوری و عرضه کرده است. بسیاری از این محصولات حاصل نشست‌های مستمر این استاد حوزه و دانشگاه با دانشجویان و جوانان طی سال‌های متمادی است که حول موضوعاتی ویژه بیان شده است. از ۲۱ محصول ارائه شده که ۹ محصول آن جدید به تازگی تولید و عرضه شده است .

 

محصولات «بیان معنوی» را می توانید به سهولت از سایت فروشگاه اینترنتی بیان معنوی و یا شماره سفارشات ۷۷۶۲۵۱۵۵ - ۷۷۶۵۰۵۷۶ -۰۲۱ خریداری کنید.

 

محصولات مرتبط با امیرالمومنین(ع) و ولایت

۱. مظلوم مقتدر؛ درسنامۀ سیرۀ سیاسی امیرالمؤمنین(ع)(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

درس‌نامۀ «مظلوم مقتدر» مقارن با فتنه ۸۸ به واکاوی سیرۀ سیاسی امیرالمؤمنین(ع) پرداخته‌ است. این نشست که در دانشگاه تهران برگزار شده بود، در قالب ۱۲ درس و با شیوه‌ای جدید و جذاب در ارائه سخنرانی‌های دینی توسط موسسه بیان معنوی تهیه و عرضه شده است....

۲. رهایی از ولایت طاغوت(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

ولایت در غدیر/ ریشه‌یابی ولایت‌ستیزی در قرآن/ ابعاد روانی ولایت در قرآن/ شیوۀ قرآنی بحث از ولایت‌ستیزی/ نظام تسخیری، خواستگاه طبیعی ولایت/ ریشۀ نفرت بعضی‌ها از ولی خدا/ نتایج طبیعی پذیرش ولایت طاغوت/ ویژگی‌های شخصیت طاغوتی/ رهایی از ولایت طاغوت...

۳. باران خوبی‌ها – شرح بهترین خطبۀ اخلاقی نهج البلاغه

جلسات هفتگی درس اخلاق حجت‌الاسلام پناهیان با عنوان «باران خوبی‌ها» است که در مسجد دانشگاه تهران طی ۱۰۱ جلسه برگزار شده و به شرح بهترین خطبۀ اخلاقی نهج‌البلاغه یعنی ـ خطبه متقین ـ پرداخته شده است.


۴. مهربانترین نامه به جوان – شرح نامه ۳۱ نهج البلاغه

این محصول حاصل سخنرانی استاد در جمع دانشجویان دانشگاه تهران است که به شرح بخشی از نامۀ امیرالمؤمنین(ع) به جوان پرداختند. این مجموعه در سالیان گذشته از سیما پخش و مورد استقبال فراوان جوانان قرار گرفت.


...

متناسب با امتحانات و فتنه‌های آخرالزمان

۵. آخرین امتحانات(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

به همراه سخنرانی در محضر مقام معظم رهبری – محرم ۸۸


...

۶. تقدم تثبیت ولایت بر اجرای عدالت

به همراه سخنرانی در محضر مقام معظم رهبری- فاطمیه ۹۰ و ذکر نمونه‌هایی از سیرۀ امیرالمؤمنین(ع) در دوران حکومت خود و علت مخالفت‌های ناکثین، قاسطین و مارقین با حضرت.


۷. انقلابي بودن(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

امام خامنه‌ای: «صدا و سيما را دانشگاهى براى تدريس اصول «اسلام انقلابى» ‌بدانيد.» (در ديدار با مسؤولان صدا و سيما - ۰۷/۰۵/۱۳۶۹)

۱۱ جلسه به همراه گلچین تصویری: ضرورت انقلابی بودن در شرایط کنونی/ ویژگی‌های اسلام انقلابی / انواع اسلام غیر انقلابی / تفاوت اسلام انقلابی با اسلام غیر انقلابی/ ویژگی‌های یک انقلابی.

۸. تفکر راهبردی در سیرۀ مقام معظم رهبری(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

مهمترین مسئولیت رهبر تعیین استراتژی و راهبرد است. و داشتن یک ذهن راهبردی مهمترین ویژگی یک رهبر. این مبحث به بررسی نمونه‌هایی از تفکر راهبردی مقام معظم رهبری در ۲۰ سال اخیر پرداخته است.


۹. مهمترین نیاز امروز ما

برای جوانان انقلابی که دوست دارند یک بار دیگر به انتخاب شغل خود فکر کنند....


زندگی و بندگی

۱۰. چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

یکی از پرطرفدارترین محصولات بیان معنوی. بسیاری از کسانی که این سخنرانی ۵ جلسه‌ای در حرم مطهر رضوی را گوش کرده‌اند، از تأثیر قابل توجه آن در کیفیت نمازهای واجب خود سخن می‌گویند....

۱۱. چگونه با خدا حرف بزنیم؟

حاصل ۵۳ جلسه سخنرانی که چندین سال قبل به صورت منظم و هفتگی به همت موسسه شهید آوینی در سالن همایش آسمان شهرک غرب برگزار شد و با استقبال فراوان جوانان مواجه شد.


۱۲. كليد طلايي زندگي مشترك

مهمترین توصیه‌ها برای داشتن یک زندگی بهتر و تربیت فرزندان خوب.


۱۳. فرهنگ مهرباني(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

اهمیت فرهنگی مهربانی/ تاثیر فرهنگ مهربانی در تربیت فرزندان / نقش زنان در ترویج فرهنگ مهربانی / ..

۱۴. حجاب؛ وقتی زن‌ها مهربان‌تر می‌شوند(برای دیدن کلیپ کلیک کنید)

تعاریف منفعلانۀ ارائه شده از حجاب و نیاز به تعاریف فعالانه/ تعاریف فعلانه از حجاب / انگیزه‌های بی‌حجابی/ عوامل رواج بی‌حجابی/ مردان متکبّر، اولین دشمنان حجاب/ فرهنگ‌سازی و جریان‌سازی فرهنگ حجاب/ انگیزه‌های گسترش فرهنگ حجاب/ نقش حجاب در پیروزی حزب اسلامی ترکیه و پیروزی‌های حزب‌الله لبنان/

مناجات‌ها و روضه‌ها

۱۵. گلچین روضه‌ها(کلیپ صوتی برای شنیدن کلیک کنید)
دریافت مجموعه صوتی مرثیه های استاد پناهیان

(برای دیدن فهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

ویرایش جدید مجموعۀ روضه‌های استاد پناهیان، شامل مجموعه‌ای از ۱۹۰ قطعه روضه‌ است که از میان سخنرانی‌های محرم، فاطمیه و ماه مبارک رمضان گلچین شده است. روضه‌های پناهیان به دلیل عمق، لطافت، زیبایی در ذکر مصائب اهلبیت(ع) و اجرای هنرمندانۀ آن، یکی از پرطرفدارترین قسمت‌های سخنرانی این استاد حوزه و دانشگاه است. به‌ویژه که در این محصول، تعداد قابل توجهی از روضه‌ها با نواهای متناسب دیگر ترکیب شده است و زیبایی مضاعفی یافته است.

۱۶. مناجات‌ها(برای دیدن فهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

گرچه پناهیان بیشتر با تحلیل‌ها و سخنرانی‌هایش شناخته شده است، اما شب‌های قدر و روز عرفه، بسیاری از جوانان خودشان را از تهران و شهرستان‌های مختلف به هیئت محبین اهلبیت(ع) در قم می‌رسانند تا دعای جوشن کبیر را با سبک متفاوت و شیرین علیرضا پناهیان به درگاه خدا ضمضمه کنند.

در این مجموعه، دعای جوشن کبیر، دعای ابوحمزه، دعای کمیل، دعای عرفه، دعای وداع با ماه مبارک رمضان و ... با صدای حجت الاسلام پناهیان ارائه شده است.

مجموعه بیش از ۱۰۰۰ ساعت سخنرانی در موضوعات مختلف

مجموعه‌های بیان معنوی(از ۱ تا ۵)، شامل مجموعۀ صوتی سخنرانی‌های استاد پناهیان است که در قالب ۵ موضوع اصلی تفکیک شده است: «خانواده و تربیت»، «اخلاق و معنویت»، «ولایت و سیاست»، «مهدیت و آخرالزمان»، «هنر و رسانه».

۱۷. بیان معنوی ۵ (برای دیدن فهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

مجموعه سخنرانی‌های محرم ۸۸ و فاطمیه ۹۰ / آیا ظهور نزدیک است؟ / خانواده متعالی/ نگاهی به تربیت دینی/ تأثیر فراوان زنان در فرهنگ‌سازی/ رابطه عبد و مولا/ اسلام ناب در مقابله با تحریف دین / روند ریزش‌ها و رویش‌ها/ آخرین وظایف منتظران/ ...


۱۸. بیای معنوی۴ (برای دیدن فهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

تربیت فرزند برای حرکت به سمت خدا / چهار اصل برای افزایش محبت در زندگی مشترک / زن و مرد، رابطه‌ها و ضابطه‌ها/ درس اخلاق، نگاهی نو/ مکائد ابلیس/ لحظۀ تغییر انسان/ تحلیل وقایع پس از انتخابات/ ...

۱۹. بیای معنوی۳ (برای دیدن فعهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

دین در نگاهی نو / عبودیت / انس با قرآن / آرامش عارفانه / مومن مبلغ / موانع ایمان / دوری از گناه برای همیشه / ...

۲۰. بیای معنوی ۲ (برای دیدن فهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

حقیقت عاشورا / نقش پنهان زن / عاطفه، امتیاز زن / اگر فقط لذت بخواهیم؟ / مناجات در اعیاد / لذت تکلیف/ انتظار عامیانه، انتظار عارفانه / مهارت‌های معنوی / زندگی شاد / ...

۲۱. بیای معنوی ۱(برای دیدن فهرست موضوعات و معرفی مباحث این مجموعه کلیک کنید)

آثار تربیتی عزای حسین(ع)/ احساسات حسینی / نقد تمدن غرب / اولین قدم برای معرفی دین/ اهل عمل/ ولایت اعظم/ کمی از اسرار ولایت / امام دل/ ولایت‌گریزی پنهان / ...

* * * * * * *

 

محصولات «بیان معنوی» را می توانید به سهولت از سایت فروشگاه اینترنتی بیان معنوی و یا شماره سفارشات ۷۷۶۲۵۱۵۵ - ۷۷۶۵۰۵۷۶ -۰۲۱ خریداری کنید.