(مسجد حضرت زینب(س) محرم ۸۴ ۹ جلسه)
شهادت طلبی، فرار از یک زندگی خراب نیست، شهادت فدا کردن یک زندگی زیبا است . زندگی هدیه خدا به ما است . و خدا خوش زندگی ترها را برای شهادت گلچین می کند. داغ کربلا در لیاقتی است که شهدایش برای زندگی داشتند…
برای بندگی کردن اول باید زندگی کردن را آموخت … امام حسین فقط استاد خوب مردن نیست، استاد خوب زیستن هم هست … این زندگی ماکت خوشگلی است از حیات اصلی ای که باید در آن دنیا داشته باشیم . نه ماکت را بزن زمین و
نه ماکت را روی سرت بگذار و تقدیسش کن … زیبایی های زندگی چیست و امروزه ما چگونه آنها را از بین برده ایم و چگونه می توان آنها را دوباره احیا کرد؟
برای نقد زندگی در غرب، نباید ایراد بگیریم که چون نماز نمی خوانند و بی حجابند زندگیشان بد است، خود زندگی شان را ارزیابی می کنیم، ببینیم چه کسی بهتر، راحت تر، شادتر و امن تر زندگی می کند؟ ما یا آنها؟
از موضوعات دیگر می توان به «استقلال شخصیت، مهمترین اصل برای زندگی خوب » « اثر تلویزیون بر کاهش قدرت تمرکز » «سرگرمی زیاد مانع زندگی خوب» ،« تاثیر جزا و پاداش های فوری »«نقد نظام ارزشیابی در آموزش و پرورش» ، « نقدی بر جایزه های حساب های قرض الحسنه » اشاره کرد.

Best casino live online reviews.